FCI WK Speurhond 10 - 14 april 2019 - Horni Briza Tsjechië

Pl. Land Geleider Hond Ras Spoor A Spoor B Totaal
1. DK-1 Liselotte Nielsen Hedegård's Odille DH 97 97 194
2. D-2 Roland Schirling Independent-Spirit's Isidora MH 94 98 192
3. D-3 Michael Tomczak Aik vom Rio Negro DH 96 96 192
4. SK-1 Radka Bořutová Uno Tri Duby DH 98 93 191
5. D-1 Grit Oberländer Chuck vom Reinholdsberg WSS 96 95 191
5. RU-2 Maria Tyugaeva Klassik-Allert Efrem MH 96 95 191
7. SK-2 Milan Rusňák Arno Linhart DH 95 95 190
8. HR-1 Vjekoslav Antic Keel Running Wild MH 92 97 189
9. BY-1 Igor Repetuev Vero van Tiekerhook DH 94 95 189
10. CH-2 Peter Kägi Imba von der Geerenecke DH 96 92 188
11. B-2 Etienne van Holt Kiba van ´t Enclavehof DH 92 95 187
12. A-1 Kurt Mayer Gringo de la Montagne Unique MH 94 93 187
12. SWE-1 Jessica Marklund Cutulus Kato DH 94 93 187
14. DK-2 Hans-Jørgen Schmidt Cartagena Vento DH 94 92 186
15. NL-2 Roland Scholten Sita von Meerblick DH 95 90 185
16. RU-1 Sergey Zhirkevich Zigan Eqidius DH 93 91 184
17. I-2 Filippo Pizzoni Pike Della Decima Mas DH 86 97 183
18. IL-2 Yael Hershkowitz Quick Dakota Roei Hakfar DH 87 96 183
19. SWE-2 Tor Tennius Rapport's Compis DH 90 92 182
20. EST-2 Aarne Väli Tulikuuma Sähkövirta MH 93 87 180
21. CZ-2 Pavel Kalenda Hessy z Hromadného DH 94 85 179
22. HR-2 Zvonko Klen Kasmo 't Palmaleinehof DH 83 95 178
23. IL-1 Elina Levin Logan Von Berg Israel DH 90 86 176
24. CH-1 Loosli Walter Chelly du Boidamont DH 92 82 174
25. BY-2 Alexey Kaskov Vyatkin's Viper MH 90 80 170
26. H-2 Imre Pálffi Castrol vom Rebell Hof DH 90 79 169
27. CZ-1 Petr Zifčák Hektor z Chodského království DH 89 79 168
28. F-2 Edgar Dupré Fiona du Chateau du Paradis DH 89 77 166
29. PL-2 Waldemar Machowski Pavlick Anrebri DH 92 73 165
30. I-1 Giovanni Greco Fato z Elisu DH 90 70 160
31. H-1 Kázmér Cseman Golden Ananas Oxana BOX 70 79 149
  A-2 Gottfried Just Mexx vom Wechselland DH 87 55 142
  USA-1 Les Flores Dusty HHD 53 87 140
  FIN-1 Elina Will Mecberger Jukka Poika HHD 42 92 134
  BG-1 Nickolay Paskalev Ayk Dorostorum DH 51 81 132
  USA-2 Randall Hoadley Inigo von den Wannaer Höhen DH 81 50 131
  PL-1 Slawomir Kawka Shogun Dorplant DH 85 40 125
  N-2 Bente Sæther Hansen Bjørnulv's P- Zeren DH 75 40 115
  F-1 Francoise Bouschbacher Junaiko P'tits Loups d'Amour WSS 23 84 107
  EST-1 Greta Rüütel Nicky vom Hause Luka HVW 93 10 103
  FIN-2 Ulla Komppa Jabina Xoro DH 17 78 95
  SLO-2 Samo Tekauc Gary du Pays des Songes BEA 20 75 95
  E-1 Jesús Pérez Vega Jasko de Pimerkan DH 71 20 91
  SLO-1 Dušan Pogačar Zeus vom Friedrichsfelder Eck DH 80 9 89
  NL-1 Anja Matekovic Henri 't Palmaleinehof DH 24 64 88
  E-2 Ramon Antonio Masip Aragones Brisa del Xixon DH 13 71 84
  N-1 Lisbeth B. Nikolaisen Drotz Aksinas Bonita WSS 65 18 83
  B-1 Dirk Leemans Kjerro van Blutsenhof DH DK vanwege onsportief gedrag

LAND 1e geleider 2e geleider Totaal Pl.
Germany 192 192 384 1.
Slovakia 191 190 381 2.
Denmark 194 186 380 3.
Russia 184 191 375 4.
Sweden 187 182 369 5.
Croatia 189 178 367 6.
Switzerland 174 188 362 7.
Belarus 189 170 359 8.
Israel 176 183 359 9.
Czech republic 168 179 347 10.
Italy 160 183 343 11.
Austria 187 142 329 12.
Hungary 149 169 318 12.
Poland 125 165 290 14.
Estonia 103 180 283 15.
Netherlands 88 185 273 16.
France 107 166 273 17.
USA 140 131 271 18.
Finland 134 95 229 19.
Norway 83 115 198 20.
Slovenia 89 95 184 22.
Spain 91 84 175 23.
Belgium 0 187 disk. 21.