LOTING VDH Nederlands Kringgroepen Kampioenschap (NKK) |
26 & 27 maart 2022 bij VDH Kringgroep SchijndelFLYER NKK 2022 |
Tijdschema NKK 2022 | |||||||
zo | za | za | zo | ||||
Lot | Geleider | Naam Hond | IGP | A | B | C | E |
Proefhond | 08.45 | ||||||
1 | J. Kuipers | Arie vd Meliahoeve | 3 | 08.30 | 07.30 | 09.00 | |
2 | D. vd Berkt | Buddha vh Pioniersland | 3 | 07.30 | 09.08 | ||
3 | K. Vliegen | Sting vom Haus Tarlars | 2 | 07.54 | 09.16 | ||
4 | J. van Keulen | Nash von Djipy's Haus | 3 | 07.54 | 09.24 | ||
5 | A. van Eekelen | Sam von Meerblick | 3 | 08.18 | 09.32 | ||
6 | C. vd Zweep | Diesel vom Nordenstolz | 3 | 08.18 | 09.40 | ||
zo | za | za | zo | ||||
7 | T. Verhagen | Omar Duffmar | 3* | 10.00 | 09.50 | 11.05 | |
8 | H. Steenbekkers | Razz | 3 | 09.50 | 11.13 | 13.00 | |
9 | S. Thomassen | Maica vd Monnikenhoeve | 2 | 10.14 | 11.21 | ||
10 | J. Jager | Daito Ronin v.h. Chainpark | 3 | 10.14 | 11.29 | ||
11 | S. Widdershoven | Irkan v Schlackenberger Land | 3 | 10.38 | 11.37 | ||
12 | C. Simons | Ozzy von Muikenshof | 3 | 10.38 | 11.45 | ||
zo | za | za | zo | ||||
13 | B. Collard | Desha van Stuivezand | 3 | 12.30 | 11.55 | 13.10 | |
14 | N. Tjipjes | Wilja van Hamersslag | 3 | 11.55 | 13.18 | ||
15 | C. de Leeuw | Danger vd Lievenschberg | 3 | 12.19 | 13.26 | ||
16 | J. Westerbaan | Charlie vd Zeelberg | 3 | 12.19 | 13.34 | 14.15 | |
17 | J. van Roessel | Indy vdLievenschbergh | 1* | 12.43 | 13.42 | ||
18 | G. vd Zweep | Evita vom Nordenstolz | 3 | 12.43 | 13.50 | 14.45 | |
za | za | za | zo | ||||
19 | G. Bekebrede | Angel vd Ronden Hoek | 3 | 08.30 | 14.00 | 15.15 | |
20 | B.Middelkoop | Charlie v Romantos Hoeve | 3 | 14.00 | 15.23 | 12.00 | |
21 | R. Boom | Qatar vd Wissebos | 2* | 14.24 | 15.31 | ||
22 | K. Bloem | Kaya vh Pasante Huis | 3 | 14.24 | 15.39 | ||
23 | R. Romeijn | Wesco van Hamersslag | 3 | 14.48 | 15.47 | ||
24 | I. Frencken | Eazy vom Kerberos | 3 | 14.48 | 15.55 | ||
Proefhond | 08.45 | ||||||
za | zo | zo | zo | ||||
25 | S. Cnossen | Luca von Djipy's Haus | 3 | 10.00 | 07.30 | 09.00 | |
26 | C. Polderman | Gizmo von Rouach | 3 | 07.30 | 09.08 | ||
27 | D. Knoop | A'Faust vom Oberkrain | 2* | 07.54 | 09.16 | ||
28 | T. van Oirschot | Exor vh Chainpark | 3* | 07.54 | 09.24 | ||
29 | A. Eijsvogels | Gizmar vd Hornhütte | 3 | 08.18 | 09.32 | 12.30 | |
30 | F. vd Meerendonk | Okan vd Daelenberghütte | 3 | 08.18 | 09.40 | ||
za | zo | zo | zo | ||||
31 | B. Verhaegen | Cas vd Wannaer Höhen | 3 | 13.15 | 09.50 | 11.30 | |
32 | L. Schafrat | Biko von Haus Brero | 3 | 09.50 | 11.38 | ||
33 | P. Keijzer | Zigo vd Zeelberg | 3 | 10.14 | 11.46 | ||
34 | P. Looper | Iggy vom Schwarzen Rubin | 3 | 10.14 | 11.54 | ||
35 | A. Jansen | Nox von Djipy's Haus | 3** | 10.38 | 12.02 | ||
36 | T. Sellis | Egor vd Eroca Hoeve | 2 | 10.38 | 12.10 | ||
37 | J. Westerbring | Donar van Hagerlo | 3 | 11.02 | 12.18 | ||
38 | J. van Schijndel | Bento von Haus Brero | 3 | 11.02 | 12.24 | ||
* = tevens examen | |||||||
** = jeugdkampioenschap |